שי המבריק: חברת פוליש לרצפה, שירותי פוליש

שי המבריק, חברת הפוליש הטובה ביותר בישראל, מציעה שירותי פוליש לרצפה בשיטה ייחודית וכמובן איכותית מאוד המתאימה לכל סוגי המרצפות, החברה נוסדה ב1996 ומאז ועד היום רכשה בכבוד שם של חברה מומלצת ומקצועית לעבודות פוליש וחידוש מרצפות, החברה ממוקמת בתל אביב ומספקת שירותי פוליש בפריסה ארצית, במקביל לכך המחירים והמבצעים שמספקת חברת שי המבריק הם ללא ספק המשתלמים ביותר בענף הפוליש והניקיון.

שי המבריק היא ללא ספק כלל החברה המובילה בישראל לכל פתרונות הפוליש הכי מתקדמים שיש, אז לכל מי שמעוניין לבצע פוליש מקצועי לרצפה מומלץ שיפנה לצוות המומחים של חברת שי המבריק שיספקו עבורו עבודה מבריקה, נקייה ומשתלמת במיוחד, מבחינת איכות, מחיר ושירות אדיב.

טיפול פוליש מקצועי לרצפה יעשה נפלאות לרצפה שלכם

מתי ובאיזה מצב צריך לעשות פוליש לרצפה ? ישנם כמה סיבות לכך, ראשית מומלץ לערוך עבודת קרצוף והברקה כמעט לכל רצפה בשביל לנקות ולחטא את האריחים, שנית יש מרצפות כמו אבן ושיש שבהם נדרשת תחזוקת שוטפת של עבודות פוליש כמו הברקה קריסטלית או הברקת ווקס כל 3 שנים, טיפול הברקה שנועד לשמר את איכות המרצפות ובכך להגן על הגלזורה שלהם לאורך זמן, סיבה נוספת שהיא הכרחית לבצע פוליש היא לאחר שיפוץ הדירה או לפני כניסה כי זאת הזדמנות טובה לשדרג את מראה הרצפה וגם את הרגשה העצמית שלכם כי רצפה מבריקה ונקייה עושה כיף שנעים להיכנס לגור, לכן על כל אלה מומלץ לבצע עבודת פוליש לבית או לעסק. אבל במקביל חשוב לזכור שרק חברת פוליש מקצועית יודעת איך לבצע פוליש מקצועי לרצפה שיעשה נפלאות ברמה של אומנות לרצפה, לכן רצוי שתכירו את חברת שי המבריק חברה מבין המובילות שיש כיום בתחום הפוליש בישראל.

פתרונות הפוליש המקצועיים של שי המבריק כוללים:

  • פוליש קריסטל + ווקס לרצפת שיש ואבן
  • ניקוי מרצפות לאחר שיפוץ או לאחר צביעה
  • ליטוש מרצפות ישנות וחדשות כולל הברקות
  • חידוש חדרי מדרגות משותפים כולל הברקת לובים
  • הסרת שטיחים מקיר לקיר כולל ניקוי הדבק מגע
  • הסרת כתמים מרצפות כולל הורדת שריטות

יצירת קשר עם חברת שי המבריק

חברת פוליש לרצפה מומלצת
נייד 054-4436576
אתר החברה – פולישלרצפה.com
מייל shay-mavrik@gmail.com